albas.al

albas.al

Albas - Me ne, më afër dijes Shtëpia botuese Albas, me redaksitë e saj në Tiranë, Tetovë dhe Prishtinë, sjell përpara lexuesve një larmi botimesh që zgjojnë interesim dhe kënaqësi.
Monthly Visitors 9K
Global Rank 982907
Estimated Price $1,584

Summary

Traffic is around 16K visitors during previous month, which corresponds to 982907 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 43% compared to previous month, and equals to 9K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $44 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jan'18 (est) 9K
Dec'17 (est) 16K
Nov'17 (est) 13K
Oct'17 (est) 16K
Sep'17 (est) 19K
Aug'17 0
Jul'17 0
Jun'17 (est) 10K
May'17 (est) 15K
Apr'17 (est) 10K
Mar'17 (est) 12K
Feb'17 (est) 12K
Jan'17 (est) 10K
Dec'16 (est) 13K
Nov'16 (est) 14K
Oct'16 (est) 12K

SiteGur Score

Now loading ...
Jan'18 -6205
Dec'17 759
Nov'17 -2032
Oct'17 -1271
Sep'17 4452
Aug'17 0
Jul'17 0
Jun'17 -5235
May'17 3925
Apr'17 -2464
Mar'17 -1440
Feb'17 1173
Jan'17 -3166
Dec'16 101
Nov'16 812
Oct'16 -2735

Similar Sites

 • botasot.info botasot.info Bota Sot Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online...
 • koha.net koha.net KOHA.net | Koha Ditore | Lajmet e fundit shqip | Kohavision Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
 • kosovapress.com kosovapress.com Ballina - KosovaPress Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
 • tvklan.al tvklan.al TV KLAN – Faqja zyrtare - Televizioni Kombetar
 • zhurnal.mk zhurnal.mk Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
 • civitas.al civitas.al civitas.al | një hap para... Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
 • femrasot.com femrasot.com Femra Sot Femra Sot, është portali informativ që bartë dhe transmeton vlerat më sublime të gruas, duke qenë një forum që përkrahë gruan, njeh dhe respekton sakrificen dhe punen e saj, fuqizon gruan dhe e përkrahë ate ne proceset dhe sfidat që gruaja po kalon sot në familje dhe ne shoqëri duke e vënë ate ne vendin meritor që i takon – Gruaja shtyllë e familjes, Gruaja shtyllë e kombit.
 • nekohe.com nekohe.com Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend
 • profesionisti.al profesionisti.al Profesionisti - Portali i punesimit ne shqiperi
 • tereja.in tereja.in Lajme Te Reja | Lajme te Reja
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Albas.al value: $1,584

Daily Ads revenue: $1

Monthly Ads revenue: $44

Yearily Ads revenue: $528

Now loading ...