albinfo.ch

albinfo.ch

Albinfo - Albinfo.ch Albinfo.ch është platforma mediale kryesore në diasporë me lajme në shqip, gjermanisht dhe frëngjisht. Ajo publikon për çdo ditë me profesionalizëm me dhjetëra lajme ditore(lajmet e fundit) mbi aktualitetin e diasporës shqiptare në Zvicër dhe në Evropë, si dhe në vendet e Ballkanit. Albinfo.ch ju ofron gazeten shqiptare ne internet ..
Monthly Visitors 10K
Global Rank 639905
Estimated Price $1,728

Summary

Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 639905 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 0% compared to previous month, and equals to 0 visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $48 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Albinfo.ch.

Monthly Visitors

Now loading ...
Oct'19 0
Sep'19 0
Aug'19 0
Jul'19 (est) 10K
Jun'19 (est) 7K
May'19 (est) 29K
Apr'19 (est) 9K
Mar'19 (est) 16K
Feb'19 (est) 28K
Jan'19 (est) 21K
Dec'18 (est) 29K
Nov'18 (est) 31K
Oct'18 (est) 29K
Sep'18 (est) 24K
Aug'18 (est) 14K
Jul'18 (est) 32K

SiteGur Score

Now loading ...
Oct'19 0
Sep'19 0
Aug'19 0
Jul'19 -3892
Jun'19 -8115
May'19 6272
Apr'19 -8862
Mar'19 -4704
Feb'19 3810
Jan'19 -4627
Dec'18 4661
Nov'18 3979
Oct'18 1666
Sep'18 -1354
Aug'18 -2682
Jul'18 2809

Similar Sites

 • shembulli.com shembulli.com Portali Shembulli Portali Shembulli - Flakadan i diturisë dhe informacionit. Portali Shembulli është portal edukativo-informativ në të cilin mund të gjeni tema të ndryshme islame, lajme, shkrime autoriale, e shumë të tjera.
 • gazetatribuna.com gazetatribuna.com Gazeta Tribuna - Gazeta Tribuna Kontrabandë me drogë në Horgosh (Foto)  
 • kultplus.com kultplus.com KultPlus.com KultPlus është portali i parë dhe i vetëm që i dedikohet ngjarjeve nga kultura. Portali do të ketë lajme, intervista, tema dhe opinione që lidhen me kulturën në përgjithësi dhe ngjarjet kulturore në veçanti, në Kosovë dhe në botë. Një vend të veçantë do të zë edhe komunikimi kulturor Kosovë - Diasporë.
 • gazetaolle.com gazetaolle.com Ballina - GazetaOlleGazetaOlle | Portali Sportiv
 • aab-edu.net aab-edu.net Kolegji AAB Kolegji AAB - Institucion i Arsimit Universitar
 • syri.tv syri.tv Syri TV | Syri Diaspores Syri Diaspores ...
 • shije.al shije.al Revista Shije Receta gatimi, këshilla dhe teknika kuzhine, personazhe, dietologji, kuriozitete, tendencat e fundit dhe një mori informacionesh të tjera rreth marrëdhënies së njeriut me ushqimin.
 • loporeto.ru loporeto.ru ИНТИМНАЯ АНКЕТА ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ
 • zopida.ru zopida.ru ИНТИМНАЯ АНКЕТА ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ
 • gazetapress.net gazetapress.net Gazet Press – Online Prekëse: Takimi i të pastrehës, me shoqet e fëmijërisë (Video)
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Albinfo.ch value: $1,728

Daily Ads revenue: $1

Monthly Ads revenue: $48

Yearily Ads revenue: $576

Now loading ...

Other information

Used CMS WordPress
Archive.org information first time archived: 21 October 2010 last time archived: 28 June 2015 how many times: 143