bankofalbania.org

bankofalbania.org

Mirësevini në faqen e Bankës së Shqipërisë Banka e Shqipërisë është institucioni i vetëm në Republikën e Shqipërisë përgjegjës për konceptimin, hartimin, miratimin dhe zbatimin e politikës monetare. Kjo politikë hartohet në funksion të përmbushjes së objektivit kryesor të Bankës së Shqipërisë: arritjes dhe ruajtjes së stabilitetit të çmimeve.
Monthly Visitors 26K
Global Rank 259639
Estimated Price $4,644

Summary

Domain age of Bankofalbania.org is 19 years. Traffic is around 31K visitors during previous month, which corresponds to 259639 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 15% compared to previous month, and equals to 26K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $129 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Bankofalbania.org.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jun'19 (est) 26K
May'19 (est) 31K
Apr'19 (est) 25K
Mar'19 (est) 44K
Feb'19 (est) 34K
Jan'19 (est) 33K
Dec'18 (est) 55K
Nov'18 (est) 11K
Oct'18 (est) 28K
Sep'18 (est) 34K
Aug'18 (est) 20K
Jul'18 (est) 20K
Jun'18 (est) 46K
May'18 (est) 26K
Apr'18 (est) 13K
Mar'18 (est) 44K

SiteGur Score

Now loading ...
Jun'19 -1186
May'19 -891
Apr'19 -6129
Mar'19 1747
Feb'19 2322
Jan'19 949
Dec'18 7948
Nov'18 -8963
Oct'18 -2150
Sep'18 980
Aug'18 -5901
Jul'18 -4463
Jun'18 1799
May'18 -1474
Apr'18 -8483
Mar'18 5704

Similar Sites

  • abcnews.al abcnews.al ABC News | Albanian Broadcasting Corporation
  • cec.org.al cec.org.al Rezultate-Online-2015 Faqja hapese ne periudhen zgjedhore 2015
  • tirana.gov.al tirana.gov.al Bashkia e Tiranës - Bashkia e Tiran ës Mirësevini në faqen zyrtare të Bashkisë së Tiranës
  • topshop.al topshop.al Top Shop Albania - Produkte me cilesi dhe garanci te larte Produkte te cilesise se larte sic i keni pare ne televizor dhe keshilla per renien nga pesha, fitnes-in, bukurine, shendetin, artikujt shtëpiake, kuzhinen, dysheket dhe zbavitjen.
  • izha.edu.al izha.edu.al IZHA | Kryefaqja
  • shendetesia.gov.al shendetesia.gov.al Ministria e Shëndetësisë Ministri i Shëndetësisë, z. Ilir Beqaj, mori pjesë sot (15/06/2015 në përurimin e pikës së re të Qendrës Shëndetësore nr 4 në Tiranë, e cila i shërben 25 mijë banorëve të zonës së “Don Boskos”. Qendra e re do të funksionojë sipas orareve të Kujdesit Parësor, nga ora 08:00-20:00, dhe shërbimi do të financohet nga Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor. Beqaj tha se kjo QSH i shërben 25 mijë banorëve, dhe së shpejti do të ndërtohen edhe 3 qendra të tjera në Tiranë.
  • punetejashtme.gov.al punetejashtme.gov.al Ministria e Punëve të Jashtme
  • cityfm.al cityfm.al City News Agjencia e lajmeve
  • show more...

Estimated Cost and Revenue

Bankofalbania.org value: $4,644

Daily Ads revenue: $4

Monthly Ads revenue: $129

Yearily Ads revenue: $1,548

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 22 August 1999 expired: 22 August 2015
Archive.org information first time archived: 27 November 1999 last time archived: 30 June 2015 how many times: 440