civitas.al

civitas.al

civitas.al | një hap para... Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
Monthly Visitors 11K
Global Rank 907683
Estimated Price $1,908

Summary

Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 907683 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 2147483647% compared to previous month, and equals to 11K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $53 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Civitas.al.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jun'17 (est) 11K
May'17 0
Apr'17 0
Mar'17 0
Feb'17 (est) 11K
Jan'17 (est) 11K
Dec'16 (est) 11K
Nov'16 (est) 11K
Oct'16 (est) 14K
Sep'16 (est) 11K
Aug'16 (est) 14K
Jul'16 (est) 16K
Jun'16 (est) 36K
May'16 (est) 31K
Apr'16 (est) 38K
Mar'16 (est) 34K

SiteGur Score

Now loading ...
Jun'17 -217
May'17 0
Apr'17 0
Mar'17 0
Feb'17 -262
Jan'17 367
Dec'16 -265
Nov'16 -735
Oct'16 432
Sep'16 -2957
Aug'16 115
Jul'16 -5840
Jun'16 828
May'16 186
Apr'16 -1038
Mar'16 -407

Similar Sites

 • gazetatema.net gazetatema.net Gazeta Tema – Gazete e perditshme shqiptare Gazete e perditshme shqiptare
 • kosovapress.com kosovapress.com Ballina - KosovaPress Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
 • shekulli.com.al shekulli.com.al Shekulli Online Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
 • zhurnal.mk zhurnal.mk Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
 • opozita.com opozita.com Opozita.com | Zeri i se vertetes KANADA – Mediat kanë publikuar videon e arratisjes spektakolare të dy të dënuarve, nga burgu në St­Jérôme në Kanada. Në fakt arratisja ka ndodhur në vitin 2013,
 • dielli.al dielli.al Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
 • zathur.net zathur.net ZATHUR -
 • kuriozitete-al.info kuriozitete-al.info | Kuriozitete
 • infoalbania.al infoalbania.al InfoAlbania - Portali me popullor ne Shqiperi Portali me popullor ne Shqiperi
 • dritare.net dritare.net Dritare.net | Dritarja juaj
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Civitas.al value: $1,908

Daily Ads revenue: $1

Monthly Ads revenue: $53

Yearily Ads revenue: $636

Now loading ...

Other information

Archive.org information first time archived: 28 July 2012 last time archived: 28 June 2015 how many times: 27