gazetatema.net

gazetatema.net

Gazeta Tema – Gazete e perditshme shqiptare Gazete e perditshme shqiptare
Monthly Visitors 1.81M
Estimated Price $313,344

Summary

Domain age of Gazetatema.net is 14 years. Traffic is around 1.61M visitors during previous month, which corresponds to 5703 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 12% compared to previous month, and equals to 1.81M visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $8,704 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Gazetatema.net.

Monthly Visitors

Now loading ...
Apr'17 (est) 1.81M
Mar'17 (est) 1.61M
Feb'17 (est) 2.17M
Jan'17 (est) 1.80M
Dec'16 (est) 1.74M
Nov'16 (est) 1.75M
Oct'16 (est) 1.60M
Sep'16 (est) 1.69M
Aug'16 (est) 1.70M
Jul'16 (est) 1.90M
Jun'16 (est) 2.04M
May'16 (est) 1.99M
Apr'16 (est) 1.92M
Mar'16 (est) 1.94M
Feb'16 (est) 1.70M
Jan'16 (est) 398K

SiteGur Score

Now loading ...
Apr'17 1191
Mar'17 -2178
Feb'17 1561
Jan'17 828
Dec'16 225
Nov'16 470
Oct'16 -207
Sep'16 -55
Aug'16 -1089
Jul'16 -409
Jun'16 152
May'16 622
Apr'16 126
Mar'16 634
Feb'16 10000
Jan'16 -2550

Similar Sites

 • albeu.com albeu.com Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
 • ata.gov.al ata.gov.al Agjencia Telegrafike Shqiptare Agjencia Telegrafike Shqiptare Agjencia Telegrafike Shqiptare - E para dhe e vetmja agjenci telegrafike, agjenci lajmesh, shteterore ne Shqiperi. Lajmet zyrtare dhe lajmet me te fundit ne kohe reale.
 • botasot.info botasot.info Bota Sot Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online...
 • gazeta-shqip.com gazeta-shqip.com Gazeta SHQIP Online | ...e përditshme e pavarur Gazete e pavarur ne gjuhen shqipe.
 • dielli.al dielli.al Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
 • kryeministria.al kryeministria.al Qeveria Shqiptare Keshilli i Ministrave Kryeministri Rama e falenderoi Presidentin Obama për mbështetjen e vazhdueshme qe ai vet dhe qeveria e Shteteve të Bashkuara kanë dhënë ndaj Shqipërisë, si dhe e siguroi atë se vendi ynë do të vazhdojë të qëndrojë në krah të SHBA-ve.
 • financa.gov.al financa.gov.al Ministria e Financave
 • politiko.net politiko.net Politiko | Lajmet e Fundit, Politikë, Sport, ShowBiz, Arte, OP-ED, TV Lajmet e Fundit, Politikë, Sport, ShowBiz, Arte, OP-ED, TV
 • zathur.net zathur.net ZATHUR -
 • artikulliyt.com artikulliyt.com Artikulli Yt
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Gazetatema.net value: $313,344

Daily Ads revenue: $290

Monthly Ads revenue: $8,704

Yearily Ads revenue: $104,448

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 03 April 2003 expired: 03 April 2019
Used CMS WordPress
Archive.org information first time archived: 25 April 2003 last time archived: 28 June 2015 how many times: 1612
Ahrefs.com information domains linked to site: 938 pages linked to site: 641881

Whois report

Domain Name: GAZETATEMA.NET
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Registrant Name: Mero Baze
Registrant Organization: -
Name Server: IGOR.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: SARA.NS.CLOUDFLARE.COM
DNSSEC: unsigned
For complete domain details go to:
http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=GAZETATEMA.NET
The data contained in GoDaddy.com, LLC's WhoIs database,
while believed by the company to be reliable, is provided "as is"
with no guarantee or warranties regarding its accuracy. This
information is provided for the sole purpose of assisting you
in obtaining information about domain name registration records.
Any use of this data for any other purpose is expressly forbidden without the prior written
permission of GoDaddy.com, LLC. By submitting an inquiry,
you agree to these terms of usage and limitations of warranty. In particular,
you agree not to use this data to allow, enable, or otherwise make possible,
dissemination or collection of this data, in part or in its entirety, for any
purpose, such as the transmission of unsolicited advertising and
and solicitations of any kind, including spam. You further agree
not to use this data to enable high volume, automated or robotic electronic
processes designed to collect or compile this data for any purpose,
including mining this data for your own personal or commercial purposes. 
Please note: the registrant of the domain name is specified
in the "registrant" section. In most cases, GoDaddy.com, LLC 
is not the registrant of domain names listed in this database.