gjuhashqipe.com

gjuhashqipe.com

Gjuha Shqipe Gjuha Shqipe Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
Estimated Price $0

Summary

Domain age of Gjuhashqipe.com is 16 years. Estimated potential revenue of this site may be up to $0 per month. We found 1 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Gjuhashqipe.com.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jun'18 (est) 22K
May'18 (est) 14K
Apr'18 (est) 14K
Mar'18 (est) 10K
Feb'18 (est) 18K
Jan'18 (est) 13K
Dec'17 0
Nov'17 (est) 9K
Oct'17 (est) 9K
Sep'17 (est) 9K
Aug'17 0
Jul'17 0
Jun'17 (est) 10K
May'17 (est) 11K
Apr'17 (est) 10K
Mar'17 (est) 10K

SiteGur Score

Now loading ...
Jun'18 9023
May'18 7405
Apr'18 3806
Mar'18 -6538
Feb'18 1762
Jan'18 0
Dec'17 0
Nov'17 -291
Oct'17 -785
Sep'17 0
Aug'17 0
Jul'17 0
Jun'17 -1728
May'17 1073
Apr'17 -433
Mar'17 -289

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

Similar Sites

 • kosova-sot.info kosova-sot.info Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kop...
 • sot.com.al sot.com.al Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS
 • zhurnal.mk zhurnal.mk Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
 • tiranaobserver.al tiranaobserver.al Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni
 • infokult.al infokult.al Infokult | Kreu
 • kuriozitete-al.info kuriozitete-al.info | Kuriozitete
 • ripost.net ripost.net R!POST beta Ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në Kosovë. Në formatin aktual beta, Ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër që interneti mund të...
 • origjinale.website origjinale.website Origjinale
 • artikulliyt.com artikulliyt.com Artikulli Yt
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Gjuhashqipe.com value: $0

Daily Ads revenue: $0

Monthly Ads revenue: $0

Yearily Ads revenue: $0

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 21 May 2002 expired: 21 May 2016
Archive.org information first time archived: 13 October 2003 last time archived: 24 June 2015 how many times: 411

Whois report

Domain Name: GJUHASHQIPE.COM
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Registrant Name: Lulëzim Shishani
Registrant Organization: Alba-Soft
Name Server: NS1.SOFTUERE.COM
Name Server: NS2.SOFTUERE.COM
DNSSEC: unsigned
For complete domain details go to:
http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=GJUHASHQIPE.COM
The data contained in GoDaddy.com, LLC's WhoIs database,
while believed by the company to be reliable, is provided "as is"
with no guarantee or warranties regarding its accuracy. This
information is provided for the sole purpose of assisting you
in obtaining information about domain name registration records.
Any use of this data for any other purpose is expressly forbidden without the prior written
permission of GoDaddy.com, LLC. By submitting an inquiry,
you agree to these terms of usage and limitations of warranty. In particular,
you agree not to use this data to allow, enable, or otherwise make possible,
dissemination or collection of this data, in part or in its entirety, for any
purpose, such as the transmission of unsolicited advertising and
and solicitations of any kind, including spam. You further agree
not to use this data to enable high volume, automated or robotic electronic
processes designed to collect or compile this data for any purpose,
including mining this data for your own personal or commercial purposes. 
Please note: the registrant of the domain name is specified
in the "registrant" section. In most cases, GoDaddy.com, LLC 
is not the registrant of domain names listed in this database.