koha.net

koha.net

KOHA.net | Koha Ditore | Lajmet e fundit shqip | Kohavision Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
Monthly Visitors 2.08M
Estimated Price $358,560

Summary

Domain age of Koha.net is 19 years. Traffic is around 2.38M visitors during previous month, which corresponds to 4984 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 12% compared to previous month, and equals to 2.08M visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $9,960 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Koha.net.

Monthly Visitors

Now loading ...
Apr'17 (est) 2.08M
Mar'17 (est) 2.38M
Feb'17 (est) 2.55M
Jan'17 (est) 3.09M
Dec'16 (est) 2.79M
Nov'16 (est) 3.09M
Oct'16 (est) 2.29M
Sep'16 (est) 2.71M
Aug'16 (est) 2.51M
Jul'16 (est) 2.63M
Jun'16 (est) 2.71M
May'16 (est) 2.90M
Apr'16 (est) 2.91M
Mar'16 (est) 3.16M
Feb'16 (est) 3.35M
Jan'16 (est) 3.21M

SiteGur Score

Now loading ...
Apr'17 -881
Mar'17 682
Feb'17 -2980
Jan'17 1018
Dec'16 254
Nov'16 1533
Oct'16 -510
Sep'16 452
Aug'16 -370
Jul'16 -438
Jun'16 -81
May'16 -411
Apr'16 -426
Mar'16 -1088
Feb'16 1117
Jan'16 1065

Similar Sites

 • albeu.com albeu.com Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
 • kosova-sot.info kosova-sot.info Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kop...
 • shqiperiaime.al shqiperiaime.al Shqipëria Ime - Lajmet e Fundit Shqip Lajmet e Fundit Shqip. SHQIPERIA IME kontribon per mbrojtjen dhe promovimin e vlerave kombëtare. Faqja e pare me emrin SHQIPERIA IME ne rrjetin Social si dhe ne Website.
 • gazetatribuna.com gazetatribuna.com Gazeta Tribuna - Gazeta Tribuna Kontrabandë me drogë në Horgosh (Foto)  
 • dielli.al dielli.al Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
 • botapress.info botapress.info Bota Press | Aty ku e vërteta thuhet në gjuhën shqipe! Aty ku e vërteta thuhet në gjuhën shqipe!
 • ripost.net ripost.net R!POST beta Ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në Kosovë. Në formatin aktual beta, Ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër që interneti mund të...
 • gazetaknn.com gazetaknn.com Gazeta KNN - Ballina
 • origjinale.website origjinale.website Origjinale
 • tereja.in tereja.in Lajme Te Reja | Lajme te Reja
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Koha.net value: $358,560

Daily Ads revenue: $332

Monthly Ads revenue: $9,960

Yearily Ads revenue: $119,520

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 27 November 1997 expired: 26 November 2020
Archive.org information first time archived: 04 December 1998 last time archived: 05 July 2015 how many times: 1832

Whois report

Welcome to the Network Solutions(R) Registrar WHOIS Server.
The IP address from which you have visited the Network Solutions Registrar WHOIS
database is contained within a list of IP addresses that may have failed
to abide by Network Solutions' WHOIS policy. Failure to abide by this policy can
adversely impact our systems and servers, preventing the processing of
other WHOIS requests.
To see the Network Solutions WHOIS Policy, click on or copy and paste the following
URL into your browser:
http://www.networksolutions.com/whois/index.jhtml
If you feel that you have received this message in error, please email us using the online
form at http://www.networksolutions.com/help/email.jsp with the following information:
Whois Query: koha.net
YOUR IP address is 5.9.10.113
Date and Time of Query: Mon Sep 07 09:37:39 EDT 2015
Reason Code: IE