kosova-sot.info

kosova-sot.info

Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kop...
Monthly Visitors 354K
Global Rank 26956
Estimated Price $61,308

Summary

Domain age of Kosova-sot.info is 9 years. Traffic is around 379K visitors during previous month, which corresponds to 26956 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 6% compared to previous month, and equals to 354K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $1,703 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Kosova-sot.info.

Monthly Visitors

Now loading ...
Oct'17 (est) 354K
Sep'17 (est) 379K
Aug'17 (est) 393K
Jul'17 (est) 412K
Jun'17 (est) 459K
May'17 (est) 436K
Apr'17 (est) 28K
Mar'17 (est) 25K
Feb'17 (est) 29K
Jan'17 (est) 38K
Dec'16 (est) 41K
Nov'16 (est) 35K
Oct'16 (est) 29K
Sep'16 (est) 42K
Aug'16 (est) 58K
Jul'16 (est) 49K

SiteGur Score

Now loading ...
Oct'17 -864
Sep'17 175
Aug'17 -497
Jul'17 -652
Jun'17 111
May'17 4190
Apr'17 1230
Mar'17 -1400
Feb'17 -1825
Jan'17 -1477
Dec'16 2339
Nov'16 1040
Oct'16 -3271
Sep'16 -3626
Aug'16 1265
Jul'16 588

Similar Sites

 • koha.net koha.net KOHA.net | Koha Ditore | Lajmet e fundit shqip | Kohavision Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
 • shqiperia.com shqiperia.com Shqiperia, Albania. Lajme, Kulture, Historia shqiptare Faqja e pare e Shqiperia.com me shume informacione te pergjithshme mbi shqiperine, shtypin e dites etj
 • korneri.net korneri.net Korneri Ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në Kosovë. Në formatin aktual beta, Ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër që interneti mund të përballojë. Ripost është media e jashtzakonshme e krijuar në një kohë të jashtëzakonshme nga një grup gazetarësh, programerësh, artistësh, filozofësh, gjuhëtarësh, animatorësh, dizajnerësh dhe biznismenësh. Qëllimi i tij është promovimi i debatit dhe vlerave të vërteta brenda shoqërisë kosovare, duke (ri)sjell lajmin në epokën e internetit. Në një kohë kur bashkëpunimi, shpërndarja dhe ripostimi janë domosdoshmëri. Ripost do të jetë edhe platformë e informimit dhe komentimit ironik dhe kreativ me qëllim të interpretimit të gjithanshëm të lajmit.
 • orainfo.com orainfo.com Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
 • energjia.al energjia.al Portali i Energjise
 • gazetatribuna.com gazetatribuna.com Gazeta Tribuna - Gazeta Tribuna Kontrabandë me drogë në Horgosh (Foto)  
 • arkivalajmeve.com arkivalajmeve.com Info Arkiva - Arkiva Mediatike e Lajmeve - Arkiva Shqiptare e Lajmeve
 • fax.al fax.al Lajme - fax.al
 • origjinale.website origjinale.website Origjinale
 • tereja.in tereja.in Lajme Te Reja | Lajme te Reja
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Kosova-sot.info value: $61,308

Daily Ads revenue: $56

Monthly Ads revenue: $1,703

Yearily Ads revenue: $20,436

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 23 February 2008 expired: 23 February 2016
Archive.org information first time archived: 20 November 2008 last time archived: 11 July 2015 how many times: 513