lajmifundit.al

lajmifundit.al

Lajmi i Fundit – Lajmifundit – Lajme – shqip, gazeta, online, balkan, web, lajme, lajmet e fundit panorama
Monthly Visitors 55K
Global Rank 188467
Estimated Price $9,576

Summary

Traffic is around 62K visitors during previous month, which corresponds to 188467 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 11% compared to previous month, and equals to 55K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $266 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Lajmifundit.al.

Monthly Visitors

Now loading ...
Mar'17 (est) 55K
Feb'17 (est) 62K
Jan'17 (est) 58K
Dec'16 (est) 58K
Nov'16 (est) 63K
Oct'16 (est) 81K
Sep'16 (est) 66K
Aug'16 (est) 83K
Jul'16 (est) 124K
Jun'16 (est) 123K
May'16 (est) 111K
Apr'16 (est) 113K
Mar'16 (est) 126K
Feb'16 (est) 120K
Jan'16 (est) 114K
Dec'15 (est) 122K

SiteGur Score

Now loading ...
Mar'17 -1622
Feb'17 904
Jan'17 -134
Dec'16 1441
Nov'16 -2980
Oct'16 1921
Sep'16 -1531
Aug'16 -3414
Jul'16 -193
Jun'16 1458
May'16 -389
Apr'16 -1306
Mar'16 1725
Feb'16 -748
Jan'16 1160
Dec'15 -1526

Similar Sites

 • tvklan.al tvklan.al TV KLAN – Faqja zyrtare - Televizioni Kombetar
 • tiranaobserver.al tiranaobserver.al Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni
 • e-citymap.gr e-citymap.gr e-CITYmap | Όλη η επικαιρότητα με μια ματιά … Όλη η επικαιρότητα με μια ματιά...
 • artigatimit.com artigatimit.com ArtiGatimit | receta gatimi kuzhina shqiptare Receta gatimi nga kuzhina shqiptare dhe nga bota. Si te gatuajme dhe keshilla mbi kuzhinën. Receta per embelsira te thjeshta dhe torta per ditelindje
 • albanian.tv albanian.tv Tv Shqip Tv Klan Tv Live Top Channel Live Supersport 2 Live Ktv Live Rtv 21 Live Klan tv live,top channel live,supersport 2 live, tring sport live,tv shqip live,shqip tv live,rtk live,ktv live,rtv 21 live,alsat m live,vizionplus live,klan kosova live,supersport kosova live,tvsh.
 • 10minuta.com 10minuta.com Lajmet e fundit Shqip Gazeta lajme shqip online nga Kosova, Shqiperia, Maqedonia, Zvicra, Gjermania. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota sot ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Sport
 • nekohe.com nekohe.com Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend
 • magshqip.com magshqip.com MagShqip | Lajmet e fundit SHQIP Mag Shqip ju jep mundësinë të jeni në kontakt gjatë gjithë kohës me të rejat nga vendi dhe bota duke përdorur si burim informacioni agjenci lajmesh të konsoliduara në tregun e medieve në Shqipëri dhe Kosovë.
 • hashtagalbania.com hashtagalbania.com hashtagAL
 • gazetavip.net gazetavip.net Gazeta Vip | Merre Vesh I Pari... Qyteti i Pejës sot është vërshuar nga uji pas reshjeve të mbrëmshme. Madje, kjo komunë ka shpallur edhe gjendje të jashtëzakonshme dhe të gjitha ekipet
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Lajmifundit.al value: $9,576

Daily Ads revenue: $8

Monthly Ads revenue: $266

Yearily Ads revenue: $3,192

Now loading ...

Other information

Used CMS WordPress
Ahrefs.com information domains linked to site: 221 pages linked to site: 269371