presheva.com

presheva.com

Presheva.com Web Portal Portali i lajmeve te fundit te Lugines se Presheves. Me ne ndryshe, Presheva.com - Since 1997
Monthly Visitors 11K
Global Rank 757103
Estimated Price $2,052

Summary

Domain age of Presheva.com is 17 years. Traffic is around 11K visitors during previous month, which corresponds to 757103 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 8% compared to previous month, and equals to 11K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $57 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Presheva.com.

Monthly Visitors

Now loading ...
Feb'18 (est) 11K
Jan'18 (est) 11K
Dec'17 (est) 11K
Nov'17 (est) 11K
Oct'17 (est) 13K
Sep'17 (est) 19K
Aug'17 (est) 14K
Jul'17 0
Jun'17 0
May'17 (est) 10K
Apr'17 (est) 10K
Mar'17 (est) 12K
Feb'17 (est) 10K
Jan'17 (est) 18K
Dec'16 (est) 23K
Nov'16 (est) 19K

SiteGur Score

Now loading ...
Feb'18 1473
Jan'18 134
Dec'17 1585
Nov'17 -2224
Oct'17 -2015
Sep'17 1891
Aug'17 2757
Jul'17 0
Jun'17 0
May'17 -770
Apr'17 -2653
Mar'17 324
Feb'17 -5948
Jan'17 -1279
Dec'16 2686
Nov'16 -1297

Similar Sites

 • publicitet.al publicitet.al Njoftime | Publicitet.al | Shpallje | Makina | Imobiliare | Kompjutera | Celularë | Biznes | Shërbime | Punësim | Punë
 • gazetacelesi.al gazetacelesi.al Gazeta Celesi-Kush njofton, gjen! Pafundësi informacioni dhe zgjidhjesh për të gjithë! Njoftime, oferta, okazione, tregu I shitblerjes në Shqipëri!
 • dzielnica24.pl dzielnica24.pl Dzielnica 24
 • portokalli.net portokalli.net P o r t o k a ll i —
 • origjinale.al origjinale.al Origjinale Mirsvini tek Origjinale
 • gazetaekonomia.com gazetaekonomia.com Gazeta Ekonomia Portali Gazeta Ekonomia i dedikohet lajmeve ekonomike nga vendi, rajoni dhe bota. Po ashtu, në portal publikohen opinione, analiza ekonomike dhe këshilla
 • makarska-post.com makarska-post.com Makarska Post Nezavisni web portal
 • sokous.com sokous.com Sokous.com | There are countless initiatives designed to get the public fitter and healthier, but (perhaps unsurprisingly), it’s often those that offer a financial incentive
 • dijaonline.com dijaonline.com Dija Online — Faqe informative dhe edukative Faqe informative dhe edukative
 • treguim.al treguim.al TreguIm - Tregu im Shqiperi TreguIm është faqja më e re për njoftime. Ajo ofron një shumëllojshmëri të gjerë njoftimesh duke përfshirë automjetet, vende pune dhe pasuritë e patundshme. Ne
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Presheva.com value: $2,052

Daily Ads revenue: $1

Monthly Ads revenue: $57

Yearily Ads revenue: $684

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 14 April 2000 expired: 14 April 2016
Used CMS WordPress
Archive.org information first time archived: 22 July 2001 last time archived: 23 March 2015 how many times: 399