shekulli.com.al

shekulli.com.al

Shekulli Online Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
Monthly Visitors 541K
Global Rank 18849
Estimated Price $93,600

Summary

Traffic is around 707K visitors during previous month, which corresponds to 18849 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 23% compared to previous month, and equals to 541K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $2,600 per month. We found 2 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Shekulli.com.al.

Monthly Visitors

Now loading ...
May'17 (est) 541K
Apr'17 (est) 707K
Mar'17 (est) 666K
Feb'17 (est) 783K
Jan'17 (est) 1,02M
Dec'16 (est) 181K
Nov'16 (est) 210K
Oct'16 (est) 825K
Sep'16 (est) 950K
Aug'16 (est) 970K
Jul'16 (est) 249K
Jun'16 (est) 272K
May'16 (est) 310K
Apr'16 (est) 293K
Mar'16 (est) 1,31M
Feb'16 (est) 1,41M

SiteGur Score

Now loading ...
May'17 -2507
Apr'17 494
Mar'17 1508
Feb'17 -4227
Jan'17 4576
Dec'16 -587
Nov'16 -8396
Oct'16 -1023
Sep'16 -362
Aug'16 -799
Jul'16 -6512
Jun'16 -1541
May'16 886
Apr'16 -7134
Mar'16 8519
Feb'16 7377

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

 • noa.al noa.al NOA Lajme - Agjencia Komb ëtare e Lajmeve NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
 • botimemax.com.al botimemax.com.al Botime MAX

Similar Sites

 • albeu.com albeu.com Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
 • indeksonline.net indeksonline.net IndeksOnline test description
 • kohajone.com kohajone.com KohaJone.com Gazete e Perditshme e Pavarur
 • zeri.info zeri.info Zeri ...
 • tiranaobserver.al tiranaobserver.al Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni
 • kosovarja-ks.com kosovarja-ks.com Kosovarja Portali kosovarja-ks.com është themeluar në nëntor të vitit 2008 nga revista Kosovarja.
 • civitas.al civitas.al civitas.al | një hap para... Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
 • kuriozitete-al.info kuriozitete-al.info | Kuriozitete
 • artikulliyt.com artikulliyt.com Artikulli Yt
 • gjithckashqip.info gjithckashqip.info | Gjithçka Shqip
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Shekulli.com.al value: $93,600

Daily Ads revenue: $86

Monthly Ads revenue: $2,600

Yearily Ads revenue: $31,200

Now loading ...

Other information

Archive.org information first time archived: 07 April 2000 last time archived: 28 June 2015 how many times: 4798