shkenca.org

shkenca.org

Shkenca.org - Ballina
Monthly Visitors 11K
Global Rank 853893
Estimated Price $1,980

Summary

Domain age of Shkenca.org is 11 years. Traffic is around 13K visitors during previous month, which corresponds to 853893 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 14% compared to previous month, and equals to 11K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $55 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Shkenca.org.

Monthly Visitors

Now loading ...
Aug'17 (est) 11K
Jul'17 (est) 13K
Jun'17 (est) 16K
May'17 (est) 15K
Apr'17 (est) 12K
Mar'17 (est) 17K
Feb'17 (est) 17K
Jan'17 (est) 18K
Dec'16 (est) 11K
Nov'16 (est) 14K
Oct'16 (est) 12K
Sep'16 (est) 13K
Aug'16 (est) 11K
Jul'16 (est) 11K
Jun'16 (est) 14K
May'16 (est) 12K

SiteGur Score

Now loading ...
Aug'17 -2433
Jul'17 -1755
Jun'17 -259
May'17 3155
Apr'17 -3626
Mar'17 556
Feb'17 -843
Jan'17 4142
Dec'16 -2016
Nov'16 1068
Oct'16 121
Sep'16 -372
Aug'16 -458
Jul'16 -1651
Jun'16 2654
May'16 -1225

Similar Sites

 • ekonomia-ks.com ekonomia-ks.com Ballina - Agjencia e Lajmeve - Ekonomia
 • forumishqiptar.com forumishqiptar.com Forumi Shqiptar Forumi Shqiptar eshte kuvendi me i madh shqiptar ne Internet. Na vizitoni ne adresen http://www.ForumiShqiptar.com
 • indeksonline.net indeksonline.net IndeksOnline test description
 • shekulli.com.al shekulli.com.al Shekulli Online Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës
 • femina.al femina.al Femina.al - Magazinë për femra - lajmet e fundit nga Bukuria & Moda, Dashuria & Intimiteti, Dieta & Fitnes, Shëndeti Femina.al i dedikohet të gjitha femrave shqipfolëse, si atyre në kërkim të tendencave të modës e bukurisë, në kërkim të shëndetit e mirëqënies, femrave që janë në kërkim e zhvillim të karrierës, nënave të reja, femrave të apasionuara pas kulinarisë dhe shtëpisë, udhëtimeve, artit apo hobit si dhe femrave në kërkim të dashurisë, familjes apo atyre të orientuara drej krijimit dhe zhvillimit të marrdhënieve interpersonale.
 • shembulli.com shembulli.com Portali Shembulli Portali Shembulli - Flakadan i diturisë dhe informacionit. Portali Shembulli është portal edukativo-informativ në të cilin mund të gjeni tema të ndryshme islame, lajme, shkrime autoriale, e shumë të tjera.
 • nekohe.com nekohe.com Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend Në Kohë - Të gjitha lajme në një vend
 • cityfm.al cityfm.al City News Agjencia e lajmeve
 • kuriozitete-al.info kuriozitete-al.info | Kuriozitete
 • origjinale.website origjinale.website Origjinale
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Shkenca.org value: $1,980

Daily Ads revenue: $1

Monthly Ads revenue: $55

Yearily Ads revenue: $660

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 08 July 2006 expired: 08 July 2016
Archive.org information first time archived: 26 September 2007 last time archived: 25 April 2015 how many times: 268