shtepiaelibrit.com

shtepiaelibrit.com

Libraria ShtepiaeLibrit.com - Libraria ShtepiaeLibrit.com Libraria ShtepiaeLibrit.com
Monthly Visitors 20K
Global Rank 513508
Estimated Price $3,492

Summary

Domain age of Shtepiaelibrit.com is 9 years. Traffic is around 20K visitors during previous month, which corresponds to 513508 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has decreased by 1% compared to previous month, and equals to 20K visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $97 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Shtepiaelibrit.com.

Monthly Visitors

Now loading ...
Mar'17 (est) 20K
Feb'17 (est) 20K
Jan'17 (est) 13K
Dec'16 (est) 12K
Nov'16 (est) 16K
Oct'16 (est) 12K
Sep'16 (est) 11K
Aug'16 0
Jul'16 0
Jun'16 (est) 11K
May'16 (est) 18K
Apr'16 (est) 14K
Mar'16 (est) 22K
Feb'16 (est) 28K
Jan'16 (est) 27K
Dec'15 (est) 19K

SiteGur Score

Now loading ...
Mar'17 -1520
Feb'17 3739
Jan'17 2253
Dec'16 -3103
Nov'16 2402
Oct'16 1122
Sep'16 -700
Aug'16 0
Jul'16 0
Jun'16 -3130
May'16 2286
Apr'16 -4240
Mar'16 -3846
Feb'16 1710
Jan'16 1593
Dec'15 -194

Similar Sites

 • koha.net koha.net KOHA.net | Koha Ditore | Lajmet e fundit shqip | Kohavision Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën!
 • peshkupauje.com peshkupauje.com Peshku pa ujë | Blog kolektiv shqiptar
 • teksteshqip.com teksteshqip.com Tekste Këngësh Shqip dhe Videoklipe Muzikë shqiptare me mijëra tekste këngësh shqip dhe videoklipe nga të gjitha trevat shqiptare. Gjithashtu lajme showbiz, letërsi, chat, përkthime, votime, etj.
 • bebaime.com bebaime.com Beba Ime - Portal informativ p ër shtatz ëna dhe prind ër Webfaqe e cila përmban informata të një natyre të përgjithshme dhe është e dedikuar vetëm për nevoja edukative dedikuar shëndetit të nënës dhe fëmijës
 • takvimi-ks.com takvimi-ks.com Takvimi per Kosove 2016 Takvimi është një aplikacion që shërben për tregimin e kohës së namazit për territorin e Kosovës, përkatësisht datën sipas kalendarit hixhri, shënimeve fetare dhe astronomike etj.
 • dielli.al dielli.al Dielli | Dielli.al - jeto me lajmin Dielli.al – Jeto me informacionet më të shpejta dhe të fundit mbarëshqiptare dhe botërore; me lajme politike, ekonomike, kulturore, sportive, shëndeti dhe me shërbime informative të përditshme.
 • fakultetet.al fakultetet.al Shperndaj njohuri, shperndaj informacion | Fakultetet.al
 • albas.al albas.al Albas - Me ne, më afër dijes Shtëpia botuese Albas, me redaksitë e saj në Tiranë, Tetovë dhe Prishtinë, sjell përpara lexuesve një larmi botimesh që zgjojnë interesim dhe kënaqësi.
 • dialogplus.ch dialogplus.ch dialogplus | Qendra mediale në Zvicër Qendra mediale në Zvicër
 • gjithckashqip.info gjithckashqip.info | Gjithçka Shqip
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Shtepiaelibrit.com value: $3,492

Daily Ads revenue: $3

Monthly Ads revenue: $97

Yearily Ads revenue: $1,164

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 18 September 2007 expired: 18 September 2018
Archive.org information first time archived: 21 October 2007 last time archived: 25 April 2015 how many times: 73

Whois report

Domain Name: SHTEPIAELIBRIT.COM
Registrar URL: http://www.godaddy.com
Registrant Name: Elvis Plaku
Registrant Organization: Libraria ShtepiaeLibrit.com
Name Server: NS13.DOMAINCONTROL.COM
Name Server: NS14.DOMAINCONTROL.COM
DNSSEC: unsigned
For complete domain details go to:
http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=SHTEPIAELIBRIT.COM
The data contained in GoDaddy.com, LLC's WhoIs database,
while believed by the company to be reliable, is provided "as is"
with no guarantee or warranties regarding its accuracy. This
information is provided for the sole purpose of assisting you
in obtaining information about domain name registration records.
Any use of this data for any other purpose is expressly forbidden without the prior written
permission of GoDaddy.com, LLC. By submitting an inquiry,
you agree to these terms of usage and limitations of warranty. In particular,
you agree not to use this data to allow, enable, or otherwise make possible,
dissemination or collection of this data, in part or in its entirety, for any
purpose, such as the transmission of unsolicited advertising and
and solicitations of any kind, including spam. You further agree
not to use this data to enable high volume, automated or robotic electronic
processes designed to collect or compile this data for any purpose,
including mining this data for your own personal or commercial purposes. 
Please note: the registrant of the domain name is specified
in the "registrant" section. In most cases, GoDaddy.com, LLC 
is not the registrant of domain names listed in this database.