docsimon.cz

docsimon.cz

DocSimon.cz internetová lékárna Internetová lékárna DocSimon : zůstaňte doma. Sortiment klasické lékárny. Léčebná kosmetika. Zdravotnické potřeby. Komplexní péče pro těhotné, kojící a děti. Kojenecké potřeby. On-line poradna. Informace o lécích. Verified by Visa a MasterCard. Verze v CZ, ENG, DE, SK, PL.
Monthly Visitors 4K
Global Rank 724750
Estimated Price $684

Summary

Domain age of Docsimon.cz is 14 years. Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 724750 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 0% compared to previous month, and equals to 0 visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $19 per month. We found 3 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Docsimon.cz.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jan'22 0
Dec'21 0
Nov'21 0
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0

SiteGur Score

Now loading ...
Jan'22 0
Dec'21 0
Nov'21 0
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

 • docsimon.sk docsimon.sk DocSimon.sk internetová lekáreň Internetová lekáreň DocSimon : ostaňte doma. Sortiment klasickej lekárne. Liečebná kozmetika. Zdravotnícké potreby. Komplexná starostlivosť o tehotné, dojčiace ženy a deti. Kojenecké potreby. On-line poradňa. Informácie o liekoch. Verified by Visa a MasterCard. Verzie v CZ, ENG, DE, SK, PL.
 • docsimon.pl docsimon.pl DocSimon.pl apteka internetowa Apteka internetowa DocSimon: zostańcie w domu. Asortyment apteki klasycznej. Kosmetyki lecznicze. Artykuły medyczne. Kompleksowa opieka dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i dzieci. Artykuły dla niemowląt. On-line poradnia. Informacje o lekach. Verified by Visa i MasterCard. Wersja w CZ, ENG, DE, SK, PL.
 • docsimon.com docsimon.com DocSimon.com internet pharmacy Internet pharmacy DocSimon : stay at home. Assortment of a classic pharmacy. Healing cosmetics. Medical equipment. A comprehensive care for pregnant and breast-feeding women as well as for children. Baby products. On-line consultancy. Information on drugs. Verified by Visa and MasterCard. Version in CZ, ENG, DE, SK, PL.

Similar Sites

 • dedra.cz dedra.cz Vaše DEDRA - oficiální stránky Dedra - Ekologická drogerie s tradicí od roku 1995
 • samoleceni.cz samoleceni.cz Online lékárna :: lékárna Samoléčení.cz Internetová lékárna s online garantovanou odbornou poradnou. Rady z praxe pro Vaše zdraví. Našim cílem nejsou tisíce přípravků, ale pomoc a ulehčení orientace v lékárně.
 • drpopov.cz drpopov.cz Dr. Popov | Dr. Popov Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů a mastí, kosmetiky a potravních doplňků. Navazuje na dlouholetou rodinnou bylinářskou tradici.
 • koupelny-kaplan.cz koupelny-kaplan.cz Koupelny Kaplan -Vybavení do koupelny Internetový obchod se zaměřením na koupelny, kvalitní koupelnové doplňky za velmi dobrou cenu. Součástí je rovněž odborné poradenství.
 • sportnutrition.cz sportnutrition.cz Sportovní výživa, potřeby pro kulturisty a fitness : Sportnutrition Sportovní výživa a doplňky stravy pro fitness a kulturistiku levně. Kvalitní výživové poradenství od opravdových odborníků.
 • prvni-lekarna.cz prvni-lekarna.cz Léky, léčiva, vitámíny - První-lékárna.cz Internetová lékárna - prvni-lekarna.cz, skladem přes 3000 produktů ihned k expedici. Výrobky za skvělé ceny. Nakupujte výhodně.
 • kolonial.cz kolonial.cz Kolonial.cz - online potraviny, uctivě až k vám Netahejte se s nákupy. Kvalitní a čerstvé potraviny vám do druhého dne doručí ochotný příručí třeba až do ledničky.
 • biomana.cz biomana.cz Zdravá výživa na dosah, 306 výdejních míst, doručení do 24h, bonusový systém a dárky | BIOMANA.cz - Zdravá výživa na dosah Prodejna a e-shop zdravá výživa, doplňky stravy, kosmetikou a drogerií. Více než 4200 položek v nabídce. Odesíláme po ČR, 300 výdejních míst
 • brnenskalekarna.cz brnenskalekarna.cz Lékárna online, Lékárna Brno Online lékárna se širokým sortimentem volně prodejných léků. Naše internetová lékárna je součástí kamenné lékárny v Brně na Jugoslávské ulici 9.
 • majka-shop.cz majka-shop.cz Maminkami prověřené zboží - Majka shop.cz Maminky, hledáte výbavu do porodnice? Nevíte, jakou výbavičku pro miminko zakoupit? Nechte si poradit samotnými maminkami. Nabízíme jen životem prověřené zboží. Vaše Majka.
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Docsimon.cz value: $684

Daily Ads revenue: $0

Monthly Ads revenue: $19

Yearily Ads revenue: $228

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 22 July 2007 expired: 22 July 2021
Archive.org information first time archived: 27 February 2008 last time archived: 26 June 2015 how many times: 102