noa.al

noa.al

NOA Lajme - Agjencia Komb ëtare e Lajmeve NOA - Agjencia Kombëtare e Lajmeve - E vetmja 24 orë, minutë pas minute, lajme nga Shqipëria, Kosova, Maqedonia dhe pjesa tjetër e botës
Monthly Visitors 434K
Estimated Price $74,988

Summary

Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 7772 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 0% compared to previous month, and equals to 0 visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $2,083 per month. We found 2 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Noa.al.

Monthly Visitors

Now loading ...
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0

SiteGur Score

Now loading ...
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

Similar Sites

 • indeksonline.net indeksonline.net IndeksOnline test description
 • kohajone.com kohajone.com KohaJone.com Gazete e Perditshme e Pavarur
 • sot.com.al sot.com.al Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS
 • telegrafi.com telegrafi.com Lajmet e fundit - Telegrafi Telegrafi i'u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës.
 • zhurnal.mk zhurnal.mk Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
 • tiranaobserver.al tiranaobserver.al Tirana Observer | Lajme nga Shqiperia, Bota dhe Rajoni
 • civitas.al civitas.al civitas.al | një hap para... Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
 • zathur.net zathur.net ZATHUR -
 • newsbomb.al newsbomb.al NEWSBOMB Portali me i madh i lajmeve ne shqiperi, albania
 • tereja.in tereja.in Lajme Te Reja | Lajme te Reja
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Noa.al value: $74,988

Daily Ads revenue: $69

Monthly Ads revenue: $2,083

Yearily Ads revenue: $24,996

Now loading ...

Other information

Archive.org information first time archived: 11 March 2009 last time archived: 16 July 2015 how many times: 132
Ahrefs.com information domains linked to site: 464 pages linked to site: 205058