objavujme.sk

objavujme.sk

Objavujme.sk, geolokačná hra pre Android a iPhone. Zúčastnite sa rôznych hier po celom Slovensku a získajte zaujímavé ceny. Alebo si vytvorte vlastné hry a zabavte priateľov či rodinu.
Estimated Price $0

Summary

Estimated potential revenue of this site may be up to $0 per month. We found 1 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0
May'20 0
Apr'20 0

SiteGur Score

Now loading ...
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0
May'20 0
Apr'20 0

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

 • podmevon.sk podmevon.sk Výlety po Slovensku, podujatia, atrakcie, offline mapy pre Android Výlety po Slovensku, podujatia a atrakcie. Naplánujte si výlet alebo vyberte z desiatok pripravených inými cyklo/turistami. V teréne pomôže offline turistická mapa pre Android.

Similar Sites

 • fashiondays.sk fashiondays.sk #1 Módna destinácia v strednej a východnej Európe Doprava zdarma | 100% Originálne produkty | 30 dní na vrátenie tovaru
 • the-west.sk the-west.sk Preskúmaj novú zem, zaži napínavé dobrodružstvá a kruté duely! - The West Preskúmaj novú zem, zaži napínavé dobrodružstvá a kruté duely! The West čaká práve na teba!
 • mamtalent.sk mamtalent.sk Mám talent - literárny portál Projekt Mám Talent dáva šancu všetkým, ktorí radi píšu. Dajte o sebe vedieť, staňte sa spisovateľom a vydajte vlastnú knihu! Teraz je tá pravá chvíľa.
 • ludialudom.sk ludialudom.sk ĽudiaĽuďom.sk ĽudiaĽuďom.sk je prvý absolútne otvorený a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku. Jeho základom je rovnomenný internetový portál s prehľadnou databázou výziev – žiadostí o finančnú pomoc pre fyzické, či právnické osoby, s verejnoprospešným zámerom. Unikátnosť systému spočíva predovšetkým v jeho otvorenosti a možnosti samoorganizácie. Prevádzkovateľ nerozhoduje o tom, ktoré výzvy budú uverejnené a podporené. O úspechu rozhodujú samotní darcovia, ktorí svoje príspevky posielajú adresne vždy konkrétnemu príjemcovi. Ten dostáva vždy celú sumu daru. Základnými piliermi ĽudiaĽuďom.sk sú transparentnosť, adresnosť a efektívnosť. Celý proces darcovstva je pod kontrolou verejnosti. Každý presne vidí počet darov, mieru naplnenosti výzvy. Darcovia si navyše na základe darcovskej zmluvy, ktorú dostávajú, môžu až do troch rokov žiadať od príjemcu informácie o tom, ako bolo naložené s ich príspevkom.
 • gaia2010.sk gaia2010.sk Gaia 2010 Joomla! - dynamický portálový systém a systém na správu obsahu
 • moj-dom.net moj-dom.net môj DOM drevostavby bez kompromisov, rodinné domy už aj s pozemkom ...
 • zlavomax.sk zlavomax.sk Hromadné nakupovanie a kolektívne zľavy - zlavomax.sk Hromadné nakupovanie a kolektívne zľavy 40-90%.
 • zelania.sk zelania.sk Želania.sk
 • api-05.com api-05.com Google Play Купуйте в Google Play в Інтернеті. Купуйте й одразу насолоджуйтеся покупками на своєму телефоні чи планшеті Android – синхронізація не потрібна.
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Objavujme.sk value: $0

Daily Ads revenue: $0

Monthly Ads revenue: $0

Yearily Ads revenue: $0

Now loading ...