sot.com.al

sot.com.al

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS
Monthly Visitors 23K
Global Rank 166934
Estimated Price $3,996

Summary

Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 166934 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 0% compared to previous month, and equals to 0 visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $111 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Sot.com.al.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0
May'20 0
Apr'20 0
Mar'20 0

SiteGur Score

Now loading ...
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0
May'20 0
Apr'20 0
Mar'20 0

Similar Sites

 • albeu.com albeu.com Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, sport, shqiperi, kosove, maqedoni - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003.
 • gjuhashqipe.com gjuhashqipe.com Gjuha Shqipe Gjuha Shqipe Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
 • kohajone.com kohajone.com KohaJone.com Gazete e Perditshme e Pavarur
 • kosovapress.com kosovapress.com Ballina - KosovaPress Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.
 • peshkupauje.com peshkupauje.com Peshku pa ujë | Blog kolektiv shqiptar
 • zhurnal.mk zhurnal.mk Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
 • politiko.net politiko.net Politiko | Lajmet e Fundit, Politikë, Sport, ShowBiz, Arte, OP-ED, TV Lajmet e Fundit, Politikë, Sport, ShowBiz, Arte, OP-ED, TV
 • fax.al fax.al Lajme - fax.al
 • dialogplus.ch dialogplus.ch dialogplus | Qendra mediale në Zvicër Qendra mediale në Zvicër
 • origjinale.website origjinale.website Origjinale
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Sot.com.al value: $3,996

Daily Ads revenue: $3

Monthly Ads revenue: $111

Yearily Ads revenue: $1,332

Now loading ...

Other information

Used CMS Drupal
Archive.org information first time archived: 11 March 2003 last time archived: 28 June 2015 how many times: 501