yeniumit.com.tr

yeniumit.com.tr

Yeni Ümit Dergisi - Dini İimler ve Kültür Dergisi 1988 tarihinde yayın hayatına başlayan Yeni Ümit dergisi 3 aylık periyotlarla yayınlanmakta olup , dini ilimler ve kültür dergisidir.
Estimated Price $0

Summary

Domain age of Yeniumit.com.tr is 23 years. Estimated potential revenue of this site may be up to $0 per month. We found 2 sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Yeniumit.com.tr.

Monthly Visitors

Now loading ...
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0

SiteGur Score

Now loading ...
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0
Mar'21 0
Feb'21 0
Jan'21 0
Dec'20 0
Nov'20 0
Oct'20 0
Sep'20 0
Aug'20 0
Jul'20 0
Jun'20 0

Sites with same Google Analytics or Adsence ID

 • sizinti.com.tr sizinti.com.tr Sızıntı Dergisi - Web Sayfamıza Hoşgeldiniz Yayın hayatına ilk defa Şubat 1979 'da başlayan Sevgi ve Hoşgörünün Dergisi Sızıntı, çeyrek asrı aşkın zamandır milyonlarca insanın kalbine dokundu, bir ses bıraktı onlarda. O, zaman ve mekânın ruhunu kavrama çabası içinde olan bir dergi. Gök kubbe altında gelişen, yaşanan her şeyi, yaslandığı referanslardan hareketle anlamaya ve tanımlamaya çalışıyor, okuyucusuyla bunu paylaşıyor. İyiliğin, güzelliğin, doğruluk ve faziletin dünyanın mayasını oluşturduğunu biliyor; bunun içindir ki Sızıntı Dergisi, sevgi merhamet, diyalog herkesi kendi konumunda kabul, karşılıklı saygı, hak ve adalet temelleri üzerinde yoğunlaşıyor ve ne olursa olsun dünyanın da er geç bu çizgiye geleceğini biliyor.
 • yagmurdergisi.com.tr yagmurdergisi.com.tr Yağmur Dergisi

Similar Sites

 • islamidavet.com islamidavet.com İslâmi Davet İslâmi Siyaset ve Kültür Platformu
 • rehberogretmen.biz rehberogretmen.biz Rehber Öğretmen rehberogretmen.biz - Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik, psikolojik danışma, aile danışmanlığı, engelliler alanlarında hizmetinizdeyiz.
 • sadettinorhan.net sadettinorhan.net Is ve Sosyal Guvenlik Atolyesi by Dr. Sadettin ORHAN - Anasayfa Herkes icin (ssk, bağ-kur, emekli sandığı) emeklilik tarihi ve daha pek cok hesaplamayı ucretsiz yapan, calışma ve sosyal guvenlik bilgi portalı.
 • yenidenergenekon.com yenidenergenekon.com Ana Sayfa - Yeniden Ergenekon : Yeniden Ergenekon “BÜYÜK DAVAMIZ; EN UYGAR VE EN KALKINMIŞ MİLLET OLARAK VARLIĞIMIZI YÜKSELTMEKTİR” ATATÜRK (1Kasım 1937) LİDER  OLMAK! “Millete efendilik yoktur, O’na hizmet  vardır. Bu Millete hizmet eden  O’nun efendisi olur.” Mustafa Kemal ATATÜRK Milletlerin tarih sahnesinde var oluş mücadelelerine, Liderler yön vermiştir. Lider çıkaramayan toplumlar ise varlıklarını yabancı kültürlerin altında sömürülerek sürdürmeye çalışmış veya yok olmuşlardır. Lider …
 • konyalife.com.tr konyalife.com.tr Konya Life Dergisi 2 ayda bir yayınlanan Konya'nın Kültür sanat gezi alışveriş ve gurme dergisi. Şehri bizimle yeniden keşfedin.
 • bbyhaber.com bbyhaber.com Bilgi ve Belge Yönetimi (BBY) Haber Portalı Kütüphane, Arşiv, Dokümantasyon ve Enformasyon merkezleri hakkında ulusal basında ve elektronik ortamda yayımlanmış haberleri sunmak ve arşivlemek hedefiyle yola çıkmış ve ilgili haberlere tek noktadan erişimi amaç edinmiştir.
 • ahmeteminyilmaz.com ahmeteminyilmaz.com Ahmet Emin Yılmaz Ahmet Emin Yılmaz'ın Bursa ve Türkiye ile ilgili yazdığı özgün yazıları
 • bebeimgeliyor.com bebeimgeliyor.com Ana Sayfa Yeni - Bebeim Geliyor
 • izmircity.ru izmircity.ru IKUGUOD İzmir Kuaförler Odası
 • ferizlide.com ferizlide.com FERİZLİ HABER FERİZLİ HABER
 • show more...

Estimated Cost and Revenue

Yeniumit.com.tr value: $0

Daily Ads revenue: $0

Monthly Ads revenue: $0

Yearily Ads revenue: $0

Now loading ...

Other information

Domain.com creation: 09 November 1997 expired: 08 November 2020
Ahrefs.com information domains linked to site: 549 pages linked to site: 20619