zhurnal.mk

zhurnal.mk

Zhurnal - Agjenci e lajmeve! Zhurnal | Agjenci e lajmeve
Monthly Visitors 4K
Global Rank 512883
Estimated Price $720

Summary

Traffic is around 0 visitors during previous month, which corresponds to 512883 place in the global site ranking. During this month, traffic to site has increased by 0% compared to previous month, and equals to 0 visitors. Estimated potential revenue of this site may be up to $20 per month. We did not find any sites that have the same ID at Analytics and/or Adsence. According to our information, it is safe to visit Zhurnal.mk.

Monthly Visitors

Now loading ...
Jul'22 0
Jun'22 0
May'22 0
Apr'22 (est) 5K
Mar'22 (est) 4K
Feb'22 (est) 5K
Jan'22 0
Dec'21 0
Nov'21 0
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0

SiteGur Score

Now loading ...
Jul'22 0
Jun'22 0
May'22 0
Apr'22 -4762
Mar'22 -7341
Feb'22 10000
Jan'22 0
Dec'21 0
Nov'21 0
Oct'21 0
Sep'21 0
Aug'21 0
Jul'21 0
Jun'21 0
May'21 0
Apr'21 0

Similar Sites

 • gjuhashqipe.com gjuhashqipe.com Gjuha Shqipe Gjuha Shqipe Synon që të jetë portali më i madh shqiptar,me softuerë, shërbime, shkencë e lajme që kanë të bëjnë me historinë, gjuhën, letërsinë dhe kulturën shqiptare. Në rend të parë portal shqiptar, mbarëkombëtar dhe pa dallime.
 • kosova-sot.info kosova-sot.info Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kop...
 • sot.com.al sot.com.al Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport | Agjencia e Lajmeve SOT NEWS
 • zeri.info zeri.info Zeri ...
 • infokosova.net infokosova.net InfoKosova | Lajme, Sport, ShowBiz, Lifestyle, Shendetesi, Kuriozitete, Teknologji
 • civitas.al civitas.al civitas.al | një hap para... Lajmet e fundit minute pas minute vetem ne Civitas. Lajme 24 ore nga politika, vendi, kronika, rajoni, bota, showbiz, opinione, sport, shkence dhe mjekesi, teknologji dhe internet.
 • kuriozitete-al.info kuriozitete-al.info | Kuriozitete
 • ripost.net ripost.net R!POST beta Ripost është iniciativë urgjente e dizajnuar të jetë videportali i parë në Kosovë. Në formatin aktual beta, Ripost do të transmetojë emisione ekskluzive, videolajme, lajme të shkruara dhe çkado tjetër që interneti mund të...
 • fax.al fax.al Lajme - fax.al
 • businessmag.al businessmag.al Business Magazine Revista online e biznesit ne Shqip
 • show more...

Traffic Source

Now loading ...

Estimated Cost and Revenue

Zhurnal.mk value: $720

Daily Ads revenue: $0

Monthly Ads revenue: $20

Yearily Ads revenue: $240

Now loading ...